За трудовий подвиг, за досвід і вміння радіти життю

Мета проекту: Підтримка соціально вразливих категорій населення, комплексне вирішення проблем старіння, формування активної життєвої позиції та психологічна підтримка людей третього віку.

Статус: реалізовані

Опис проекту: У жовтні Благодійній організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», за підтримки представників бізнесу Балаклійського району, які виступили в ролі благодійників, вдалося реалізувати проект з підтримки соціально вразливих категорій населення у кількох населених пунктах району (села Бригадирівка, Вишнева та Шевелівка).

Проект було приурочено до низки важливих державних та календарних свят – Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня людей похилого віку та Дня сільської жінки.

У ході проекту продуктовими наборами було відзначено учасників Другої світової війни, учасників АТО, пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян та багатодітні родини. Зокрема, у Бригадирівці відзначено учасника АТО і «за сумісництвом» багатодітного батька сімох дітей Кисленка Романа Вікторовича. У Шевелівці – Майсеєву Надію Василівну, матір загиблого під Іловайськом бійця Збройних сил України Станіслава Майсеєва, який був єдиним сином у родині. В цілому ж під час благодійної акції було відзначено 10 родин ветеранів АТО та 10 багатодітних родин, в яких виховується близько 50 неповнолітніх дітей.  

Крім цього, належну увагу було приділено колишнім працівницям сільськогосподарської ниви – жінкам похилого віку, які все життя працювали на колгоспних ланах та на фермах, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку і часто потребують додаткової підтримки. Команда «Даруй Добро» висловила подяку стареньким за їхній трудовий подвиг, за досвід, який вони передають наступним поколінням, і за вміння радіти життю – незважаючи ні на що. Таким чином, людям було надано таку необхідну і завжди актуальну психологічну підтримку, основою якої є, звичайно ж, добре слово.

До того ж, БФ «Даруй Добро» не оминув увагою одиноких, непрацездатних громадян, які потребують сторонньої допомоги, нині прикуті до ліжка, але свого часу тяжко працювали у колгоспах та на виробництві і всі свої сили віддавали рідному селу, роботі, державі.  

У результаті благодійної акції, фондом «Даруй Добро» було відзначено 91 людину.

Люди було зворушені увагою та поважним ставленням до них.

25/10/2017