Волобуївському ФАПу передано автоматичний тонометр

Мета проекту: підтримка сільських закладів охорони здоров’я, зміцнення їх матеріально-технічної бази; підтримка соціально вразливих верств населення.

Статус: реалізований.

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» став провідником важливої соціальної ініціативи на базі одного із сільських фельдшерсько-акушерських пунктів Харківщини.

Волобуївка – маленьке село в Балаклійському районі. Тут проживає близько 250 осіб. Переважна більшість населення – пенсіонери, люди похилого віку. За статистикою МОЗ, рейтинг захворюваності очолюють серцево-судинні недуги, з якими часто пов’язані екстрені стани здоров’я.
– Від точних показників тиску та пульсу залежить оперативність та адекватність лікування, - зазначають у місцевому ФАПі, – а найперший прилад у критичних ситуаціях – це тонометр.
Та, незважаючи на загальний прогрес у медицині, не кожен сільський фельдшер має якісний тонометр, а це, насправді, ризик для людей.  

Цими днями Волобуївському ФАПу було передано новий сучасний автоматичний тонометр. Цьому надзвичайно пораділи й сільські медики, і жителі села.

  • В умовах дефіциту коштів люди не повинні відчувати дефіциту людяності, – зазначає ініціатор проекту Анатолій Русецький. – Ми щоразу прагнемо надавати людям посильну допомогу. Переважна більшість населення в селі – люди, які все життя працювати на землі, які віддали колгоспу найкращі роки життя, це ветерани праці, які заслуговують на повагу і повинні почуватися захищеними.  

Це черговий проект фонду, спрямований на підтримку закладів медицини. За сприяння фонду, протягом останніх років було реалізовано низку ініціатив щодо покращення матеріально-технічної бази закладів, зокрема, забезпечення їх побутовою технікою та спецодягом.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 250 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

09/09/2019