Родині Мартиненків із Балаклії передано телевізор

БФ «Даруй Добро» залучає до соціальних програм небайдужих людей

За сприяння Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» родині Мартиненків із Балаклії, яка постраждала внаслідок надзвичайної ситуації на території військової бази у березні 2017 року, було вручено телевізор «Philips».

Попри те, що житло господині помешкання Тетяни Михайлівни Мартиненко зазнало руйнувань під час вибухів на артскладах, родина зіштовхнулася з таким ґанджем суспільства, як мародерство.

«В момент, коли всі ми змушені були рятуватися від біди, у нас викрали телевізор. Втім, сьогодні ми радіємо з того, що цей світ усе-таки не без добрих людей. Щиро дякуємо благодійному фонду «Даруй Добро» і головному координатору цього проекту Анатолію Русецькому за те, що залишається поруч із простими людьми в цей нелегкий для нас час», – зазначає Тетяна Михайлівна.

«Сьогодні ми намагаємося залучити максимальні ресурси для того, щоб допомогти людям повернутися до нормального життя, – зазначає Анатолій Русецький. – В тому числі, наша команда регулярно залучає до програм фонду небайдужих людей, які роблять різного роду пожертви. Так, завдяки активній позиції наших співвітчизників, фонд реалізував численні соціальні акції, спрямовані на підтримку людей вразливих категорій, закладів освіти, медицини, культури, спорту. У результаті таких акцій у низці шкіл Балаклійського району з’явилися нові комп’ютери та новий спортінвентар (це Балаклія, Андріївка, Лозовенька, Мілова, Пришиб, Вербівка, Веселе). Завдяки залученій благодійній допомозі у низці закладів медицини та культури району з’явився Інтернет (Бригадирівка, Донець, Шебелинка). Крім цього, неодноразово малозабезпеченим жителям передавалися предмети одягу, взуття, іграшки. Подібні заходи проходять під назвою «Тепло душі». Тепло своєї душі ми завжди намагаємося передати всім, хто потребує допомоги в цей непростий час».

18/07/2017