Радійникам Балаклія FM у 2019 році передано професійне обладнання
Мета проєкту: сприяння розвитку інформаційного простору в районах Харківської області. Доступність інформації. Покращення матеріально-технічної бази районних ЗМІ, з метою надання якісних інформаційних послуг населенню.

Статус: реалізований

Опис проєкту: Благодійна організація Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», напередодні чергової річниці з дня заснування, звітує про проєкти, реалізовані в 2019 році.

Телерадіокомпанії «Оріана» в місті Балаклія, яка активно розвиває радіомовлення на FM-хвилях, передано необхідну для роботи професійну апаратуру: екшн-камеру Go PRO та мобільний телефон Samsung.

Екшн-камеру радійники використовують для оперативних записів та відео-зйомок, які згодом оприлюднюють в етерах та на власних ресурсах у соцмережах.

Сучасний мобільний телефон також використовують для студійних потреб. Зокрема, студія підтримує надійний оперативний зв’язок з жителями району, спілкується з людьми за допомогою студійних месенджерів.

Ці заходи спрямовані, в першу чергу, на доступність інформаційних послуг для населення, для оперативної та своєчасної передачі актуальної інформації, від якої часто залежить життєдіяльність району. Крім цього, радіо Балаклія FM активно освоює нові творчі формати радіомовлення. А це й прямі етери зі спеціалістами управлінської галузі, і з фахівцями підприємств-надавачів послуг; це й спілкування з освітянами, медиками, творчою, інтелектуальною та спортивною елітою краю.

Творчий колектив прагне іти в ногу з часом, працює над впровадженням інноваційних підходів у роботі, а без якісного обладнання досягнути цього дуже складно.  

  • Хто володіє інформацією, той володіє світом, - зазначає ініціатор благодійності, експерт Анатолій Русецький. – Надзвичайно актуальною темою на сьогодні є наближення якісного інформаційного поля та достовірної інформації до слухача. На щастя, новітні формати радіомовлення доходять наразі до сільської глибинки. А для цього, перш за все, потрібно, щоб студія була «озброєна до зубів», забезпечена всім необхідним. Люди повинні знаходить у творчому процесі і не замислюватись про технічний бік питання. Він повинен працювати, як годинник.

Проєкти було реалізовано благодійним коштом із залученням понад 16000 грн.  

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 260 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

 

 

23/10/2019