Підтримка людей з обмеженими можливостями

Мета проекту: Благодійна організація «ХОБФ «Даруй Добро», на виконання програм соціальної підтримки людей з обмеженими можливостями, інвалідів, ветеранів війни та праці, надає всебічну підтримку людям, які потребують спеціального догляду, у забезпеченні допоміжними засобами пересування та додатковими засобами для догляду.

Статус: реалізовані

Партнер проекту: ГО «Міжнародна агенція «Глобі»

Опис проекту: За сприяння БО «ХОБФ «Даруй Добро» жительці с. Гусарівка Балаклійського району Харківської області В. Я. Зеленській було передано ходунки для хворих.

Віра Яківна – ветеран праці. Усе життя жінка присвятила роботі на сільськогосподарській ниві. Багато і тяжко працювала у галузі тваринництва дояркою. Десятиліття тяжкої, напруженої праці позначилися на здоров’ї жінки. Сьогодні вона має проблеми опорно-рухового апарату та суглобів, у зв’язку з чим їй дуже складно пересуватися самостійно.

Завдяки ходункам у Віри Яківни з’явилася неоціненна можливість руху. З новим приладом вона пересувається не лише в межах власного помешкання, а й надворі, що на належному рівні підтримує звичну життєву активність пенсіонерки.

Нагадаємо: у 2017 році допоміжні засоби для пересування – ходунки для хворих, ролатори, за сприяння БО «ХОБФ «Даруй Добро», було передано лікарням Балаклійського та Барвінківського районів Харківської області.  
Співпраця БФ "Даруй Добро" з ГО "Міжнарожна агенція "Глобі" стала можливою за підтримки Анатолія Русецького, депутата Харківської обласної ради.

11/08/2017