ПІДТРИМАЙ МЕДИКІВ!
Шановний благодійнику!
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» звертається до Вас у зв‘язку з гострою необхідністю ПІДТРИМАТИ МЕДИКІВ сільських районів Харківщини у період пандемії коронавірусу.
Медики сьогодні на передовій і, як ніхто, потребують захисту. Вони опинилися віч-на-віч зі смертельною загрозою, але подекуди не мають жодних засобів для захисту та діагностування недуги і змушені діяти наосліп, на свій страх і ризик.

Моніторинг ситуації демонструє, що медпрацівники в районних лікарнях Харківської області мають гостру, невідкладну необхідність у медичних масках, костюмах біозахисту, респіраторах зі ступенем захисту FFP3, захисних окулярах, захисних щитках, рукавичках, дезрозчинах, безконтактних термометрах та тест-системах.
Підтримати медиків - справа честі! Від них сьогодні залежить дуже багато - здоров’я та благополуччя суспільства, наших рідних і близьких людей.
Переконані, що наша з Вами ініціатива та співпраця допоможуть зберегти життя. Ми звертаємось до Вашої небайдужості, людяності і принциповості у цей відповідальний час. Усі пожертви будуть спрямовані на придбання засобів захисту від коронавірусу для медичних працівників районних лікарень та амбулаторій сімейної медицини.

Банківські реквізити для платежів в гривні
Благодійна організація
«Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»
IBAN: UA083348510000000002600417885,
Відділення ПУМБ
«РЦ Північно-Східний»
м. Харків МФО 334851,
Код за ЄДРПОУ: 37878302

Довідково:
БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org і завжди готовий до партнерства.
27/03/2020