Help Ukraine!
Шановні партнери, високоповажана світова спільното! 
24 лютого 2022 року увесь світ сколихнула звістка про карколомне вторгнення військ Російської Федерації на територію суверенної, демократичної та незалежної держави Україна. Перші удари відчули на собі Київ та Харків, Суми та Чернігів, Чугуїв, Маріуполь, Запоріжжя та інші міста України. 
Суспільство об’єдналося навколо посилення обороноздатності нашої держави в умовах російської агресії проти України. У надскладних умовах українці відчайдушно борються за свою свободу і незалежність і дають жорстку відсіч ворогу. 
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» спільно з Анатолієм Русецьким, депутатом Харківської обласної ради, ініціювали та підтримують роботу великого волонтерського хабу, спрямованого на забезпечення потреб військових Збройних сил України та цивільного населення, що потребує гуманітарної допомоги у воєнний час. 
Протягом цих важких для України днів ми забезпечуємо продуктами харчування та амуніцією наших захисників, а також організовуємо гуманітарні десанти цивільному населенню, яке з міркувань безпеки постійно перебуває в укриттях, бомбосховищах та метро. Особливо це стосується Харкова, де йдуть запеклі воєнні дії. 
За станом на сьогодні, українському війську та цивільному населенню наші волонтери вже передали тисячі тонн гуманітарної допомоги: продуктів харчування та питної води, амуніції та спорядження, теплих речей, ліків, речей першого спожитку, пально-мастильних матеріалів, автотранспорт тощо. 
На жаль, ситуація залишається напруженою, а допомога волонтерського руху - потрібною й актуальною. 
БО «ХОБФ «Даруй Добро» та Анатолій Русецький звертаються до всіх небайдужих іноземних партнерів, які бажають допомогти нашим військовим та підтримати харків‘ян. Сьогодні, як ніколи, важлива Ваша висока громадянська позиція та посильний внесок у справу оборонозатності та захисту України, яка стримує удар, небезпечний для Європи та світу. 
Благодійні внески можна робити за такими реквізитами:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДАРУЙ ДОБРО»
для платежів в гривні
IBAN: UA083348510000000002600417885, Відділення ПУМБ «РЦ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ» м. Харків
МФО 334851


25/02/2022