Help Ukraine!
Благодійна організація Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» у воєнний час опікується лікарнями Харківської області. 
- Наші хлопці - у недалекому минулому колеги, а зараз військові Збройних сил України та активісти фонду «Даруй Добро» - продовжують виконувати гуманітарну місію. Цими днями волонтер фонду Євген Ховяков доставив ліки, антисептики і харчування для лежачих та післяопераційних хворих до Нововодолазької лікарні. Про це повідомив координатор благодійних проектів Анатолій Русецький. 
Нововодолазька лікарня у воєнний час працює в посиленому режимі. Головний лікар О. Яковенко та медпрацівники установи висловили щиру вдячність команді фонду «Даруй Добро» за постійну підтримку Нововодолазької лікарні. 
Гуманітарні вантажі - ліки, продукти харчування, побутова техніка та обладнання з початку війни - доставлялися до Харківської обласної клінічної лікарні, Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. Мещанінова, Харківської обласної дитячої лікарні, Харківського інституту медичної радіології та онкології ім. Григор‘єва, Дитячій лікарні N5 (дитячий хоспіс), Харківської міської клінічної лікарні N8, Харківського обласного центру служби крові.

Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. 

29/04/2022