Енергозберігаючі технології на базі Шебелинського відділення зв’язку

Мета проекту: реалізація соціальних програм, спрямованих на підтримку підприємств зв’язку в сільській місцевості.

Статус: реалізований.

Опис проекту: Енергозбереження – одна з найбільш актуальних проблем сучасності, яка полягає в оптимізації споживання таких дорогих енергоресурсів та в поліпшенні умов праці людей.

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» втілила в життя важливий соціальний проект у галузі впровадження заходів енергозбереження на базі Шебелинського відділення зв’язку Балаклійського району Харківської області.

Відтак, на сільській пошті замінено на енергозберігаючий (металопластиковий) віконний блок. Працівники відділення зв’язку завдячують за сприяння Анатолію Русецькому та дуже задоволені заміною віконного блоку, адже тепер у приміщенні тепло й затишно. Нове функціональне вікно надійно захищає від холоду взимку, дозволяє без зайвих зусиль провітрювати приміщення та забезпечує чудову шумоізоляцію. Комфортніше відтепер почуваються і відвідувачі відділення зв’язку, оскільки сільська пошта завжди відігравала важливу соціальну роль. Тут здійснюються і численні платежі, і перекази коштів, сюди надходить кореспонденція.

Дбаючи про здоров’я та поліпшенні умов праці людей, БФ «Даруй Добро» надав усю необхідну підтримку для того, щоб цей проект було втілено в життя.

 

18/12/2017