«Даруй Добро» забезпечив велосипедами соціальних працівників селища Андріївка
Мета проекту: турбота про людей похилого віку, сприяння їх соціалізації, підтримка соціальних працівників у сільській місцевості Харківської області.

Статус: реалізований.

Опис проекту: Селище Андріївка Балаклійського району – одне з найбільших у Харківській області. Тут проживають близько 10 тисяч осіб. Понад третина жителів – люди похилого віку, які потребують сторонньої допомоги в повсякденному житті та в побуті.

На обслуговуванні у центрі зайнятості перебувають понад 80 осіб, а обслуговують їх усього 8 соцпрацівниць селища. Навантаження на них чимале. Та й загальна протяжність селища вражає – близько 12 кілометрів.

Робота соцпрацівниць тяжка й виснажлива, особливо, якщо пішки за день доводиться долати десятки кілометрів. Втім, вони виконують важливу соціальну місію – щодня допомагають самотнім непрацездатним людям похилого віку адаптуватися в житті, допомагають у побуті та по господарству, доставляють продукти першого спожитку та ліки.

 З питанням про необхідність використання велосипедів у своїй роботі жінки неодноразово зверталися в різні інстанції. Та реальне вирішення воно отримало завдяки Благодійній організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро».

Вісім велосипедів було передано соціальним працівницям в урочистій атмосфері, під час святкування 392-ї річниці селища Андріївка.

  • Забезпечити соціальним працівникам нормальні умови праці – значить, і забезпечити нормальне, людське відношення до людей похилого віку, - зазначає організатор благодійності, експерт Анатолій Русецький. – Тому вважаю, що це не просто велосипеди – це реальні кроки, які допомагають полегшити життя людей в сільській місцевості. Андріївка – це один з найбільший населених пунктів Балаклійського району, де проживають близько 10000 осіб, а територія сягає понад 15 квадратних кілометрів. Сходити таку відстань без транспортного засобу – це проблема. А люди працюють у такому режимі роками. Використання в роботі соцпрацівниць велосипедів – значно полегшить їхню працю і покращить їхню мобільність.

Нагадає, роком раніше, за сприяння «Даруй Добро», велосипедами в Андріївці було забезпечено працівників місцевих поштових відділень.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 260 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

26/09/2019