Благодійний фонд "Даруй Добро", за підтримки Анатолія Русецького, передав колективу станції швидкої допомоги  САВИНСЬКОГО ППБ БАЛАКЛІЙСЬКОГО відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги сучасну пральну машинку «ВЕКО». 
- В умовах пандемії та стрімкого зростання захворюваності населення на COVID-19, дуже важливо подбати про наших медиків. Від них сьогодні залежить надто багато: вони знаходяться на передньому краї боротьби та несуть високу відповідальність за людські життя, - зауважив А. Русецький.

- Для нас реалізовано дуже важливу ініціативу, - зауважують медики Савинського відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Тепер вони мають належні умови для догляду за спецодягом. Це дуже важливо для безпеки колективу та оточуюючих у період пандемії.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

01/11/2021