«Даруй Добро» передав медикам та населенню сільських районів Харківщини понад 10000 засобів від Cоvid-19

Мета проєкту: захист медичних працівників сільських районів Харківської області від зараження на Covid-19

 Партнери проєкту: компанія «Ключі здоров’я», ТОВ "М'ясний", ТОВ "Харків Хімпром", ТОВ "НВП ТЕКО ЛТД", ТОВ "АГРО-ІНВЕСТ", ТОВ "НОВААГРО УКРАЇНА". 

Статус: реалізований

Опис проєкту: Активну громадянську позицію зайняла у період поширення пандемії Covid-19 команда Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро».

У перший місяць карантину за сприяння фонду медичним працівникам районних лікарень та сільським медикам було передано 7500 медичних масок, 580 респіраторів з найвищим ступенем захисту Бук-FFP3, 1500 пар бахіл, 610 л антисептика, 750 пар рукавичок, 100 пар захисних окулярів, 110 одноразових захисних костюмів, 26 захисних комбінезонів багаторазового використання.


Критично важливим в Україні є питання захисту медиків від зараження на Covid-19. Лікарі працюють у середовищі зі значною концентрацією вірусу і першими знаходяться в групі ризику. За даними з відкритих джерел, в Україні заразилися близько 800 медиків, а це 20% від загальної кількості заражених. Для порівняння, у Південній Кореї серед хворих – лише 1% лікарів.

У зв’язку з цим, враховуючи актуальні потреби та запитати медичних установ, було прийняте рішення про підтримку медпрацівників районних лікарень та сільських амбулаторій, оскільки вони знаходяться на передньому краї боротьби з небезпечною недугою.

Так, засоби захисту від Соvid-19 (маски, респіратори, захисні комбінезони багаторазового використання, захисні костюми одноразові, антисептики, захисні окуляри, рукавички, бахіли) було передано Балаклійській центральній районній лікарні, Балаклійському центру первинної медико-санітарної допомоги, Балаклійській станції швидкої допомоги, Балаклійській районній філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України», Балаклійському райвійськкомату, Балаклійському територіальному центру соціального обслуговування, Ізюмській центральній міській лікарні Піщанської Богоматері, Первомайській центральній районній лікарні, Барвінківській центральній районній лікарні, Барвінківському центру медико-санітарної допомоги, медичним установам Донецької ОТГ, ГО «Чарівні діти», сільським амбулаторіям в Міловій та Пришибі Балаклійського району, Донецькому підприємству ЖКГ.Загальна кількість захисних засобі склала 10182 одиниці на суму понад 200 000 гривень.  

«Даруй Добро» щиро дякує за партнерську підтримку та активну громадянську позицію компанія «Ключі здоров’я», ТОВ "М'ясний", ТОВ "Харків Хімпром", ТОВ "НВП ТЕКО ЛТД", ТОВ "АГРО-ІНВЕСТ", ТОВ "НОВААГРО УКРАЇНА".

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

23/04/2020