«Даруй Добро» надає підтримку сільській пошті, щоб люди у найвіддаленіших селах не втрачали зв’язку зі світом

 

Мета проекту: реалізація соціальних програм, спрямованих на підтримку підприємств зв’язку в сільській місцевості.

Статус: реалізовані

Опис проекту: За сприяння Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» та за підтримки Анатолія Русецького, у Балаклійському районі на базі Андрїівської селищної та Яковенківської сільської рад було реалізовано проект із забезпечення велосипедами місцевих відділень зв’язку: Андріївського №1, Андріївського №2 та Яковенківського поштових відділень.

Листоноші цих відділень отримали 13 велосипедів «Аіст»: десять – в Андріївці та 3 – в Яковенковому, що повністю задовольняє потреби місцевих відділень зв’язку у допоміжних засобах пересування, а актуальну функцію в цьому питанні виконує велосипед.

Сільські  листоноші високо оцінили зусилля фонду «Даруй Добро», оскільки ця акція значно полегшує та робить більш ефективною їх роботу. Адже саме за допомогою велосипеда, у найвіддаленіші куточки населених пунктів вони доставляються людям не лише кореспонденцію, а й життєво важливі для пенсіонерів супутні товари. 

Саме листоноші надають людям похилого віку часом неоціненні послуги, пов'язані з доставкою товарів першої необхідності безпосередньо додому. Тож у межах власного подвір’я старенькі можуть придбати харчові продукти, крупи, косметологічні товари, побутову хімію.

Увесь цей крам, що доставляється на потреби та замовлення людей пенсійноного віку, украй складно було б доставляти листоношам. Утім, велосипед тут відіграє ключову роль – він значно полегшує і без того нелегку роботу сільських листонош.

БФ «Даруй Добро» надає підтримку установам зв’язку у сільській місцевості заради того, щоб люди у найвіддаленіших куточках Харківщини не втрачали зв’язку зі світом.   

На фото: Яковенківські листоноші.

16/11/2017