Барвінківській лікарні передано нові сучасні холодильники

Мета проекту: підтримка закладів медицини у сільській місцевості, формування гідних та комфортних умов перебування пацієнтів, які перебувають на лікуванні у стаціонарі.

Статус: реалізований.

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» реалізувала важливий соціальний проект, спрямований на зміцнення матеріально-технічної бази Барвінківської центральної районної лікарні та покращання умов перебування пацієнтів у стаціонарному відділенні.  

Цими днями закладу було передано два нових сучасних холодильники «ВЕКО», які планують експлуатувати у стаціонарних відділеннях. Ними будуть користуватися пацієнти, які проходять лікування на стаціонарі Барвінківської ЦРЛ.

Колектив та пацієнти лікарні висловили щиру вдячність благодійному фонду та людині, яка звертає увагу на проблеми лікарні, – Анатолію Русецькому за важливі ініціативи добра, які полегшують життя людей.

  • Ми звикли дотримувати слова і переконані, що наші люди гідні кращого. Це ті безумовні стандарти, які мають бути в лікарні. Турбота про людей і реальні справи - наш основний пріоритет, – підкреслив А. Русецький.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 250 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

28/08/2019