Help Ukraine! А.Русецький закликав поставити мирним жителям та військовим ЗСУ 1 млн літрів питної води
Help Ukraine! Анатолій Русецький закликав поставити мирним жителям та військовим ЗСУ 1 млн літрів питної води
Про цю життєво важливу ініціативу депутат Харківської обласної ради, який вступив до лав Збройних сил України, повідомив на власних сторінках у соцмережах.
- Вода - це життя! Доставка питної води має особливо велике значення у воєнний період, коли пошкоджень різного ступеня зазнає інфраструктура, та у фронтових умовах під час роботи наших захисників, які задіяні на обороні Харкова та області. 
Моя мета - доставити людям та військовим 1 000 000 літрів питної води. Таким чином ми фактично беремо на себе зобов’язання на постійній основі забезпечувати мирних жителів у період відновлення територій, які постраждали внаслідок бойових дій, та наших військових на передовій. 
А. Русецький подякував за співпрацю представникам волонтерських організацій та бізнесу, серед яких - Штаб волонтерів «Славутич» із Горішніх Плавнів Полтавської області та Мале приватне підприємство «Алекс» із Закарпаття, з яким щойно розпочато співпрацю. 
Він закликав усіх небайдужих приєднуватися до гуманітарної ініціативи з доставки якісної питної води мирним жителям Харківщини та військовим ЗСУ, Нацгвардії та спецпідрозділів. 
А. Русецький підкреслив, що спільними зусиллями його команда вже передала людям та захисникам України 100 тонн питної води. 

Благодійні внески можна зробити за допомогою кнопки "Пожертвувати" на офіційному сайті "Даруй Добро" http://www.dari-dobro.org або за реквізитами:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДАРУЙ ДОБРО»
для платежів в гривні
IBAN: UA083348510000000002600417885, Відділення ПУМБ «РЦ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ» м. Харків
МФО 334851
____ 

Name of the organization:​
Charitable organization «Kharkov Region Charity Fund «Daruj Dobro»
Business address:
5 Poshtovyi lane, Kharkiv, 61050, Ukraine
Organization registration number:
37878302
Beneficiary bank name:
FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK 
Beneficiary bank business address:
4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine
SWIFT BIC:
FUIBUA2X
Account for donations in EUR:
UA433348510000000000260036951

Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. 

18/05/2022