HELP UKRAINE! Українським військовим передано генератори та автомобілі
Благодійна організація "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" під час війни Росії проти України займається гуманітарними місіями у місті-герої Харкові та активно співпрацює з українською армією.   
Як повідомив організатор благодійності Анатолій Русецький, за сприяння фонду у березні 2022 року українським військовим, які зайняті на обороні Харкова та Харківської області, передано два автомобілі джип від Групи компанії "Нертус", три генератори від представників волонтерського руху з Дніпра. Активну позицію у забезпеченні мирного населення Харкова та Харківської області та посиленні обороноздатності держави займамають: Група компаній "Новаагро", МК "М'ясний", ТМ "Наша Ряба", депутат Харківської обласної ради М. Пивовар, фермер В. Грущенко. Про це йдеться у публікації з особистого акаунту Русецького в соцмережах.  
Партнерами фонду є волонтерські організації з Полтавщини, Дніпропетровщини, Львівщини, Закарпаття, Івано-Франківщини. Донорами фонду є також і закордонні партнери, зокрема Ukrainian Cultural Club of Dallas, DENYS MIASOUTOV (США), ПРЕДСТАВНИЦТВО "ІНТЕГО ГРУП", ЛЛС, ТОВ "ТД "НЕРТУС". За їх підтримки придбано та передано на позиції сучасні навігатори. У процесі - придбання квадрокоптерів. 

Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. 

31/03/2022