Help Ukraine!

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» та організатор благодійних проектів Анатолій Русецький висловлюють щиру вдячність благодійній організації "NOVA UKRAINE"- колегам і партнерам зі Сполучених Штатів Америки - за своєчасну благодійну фінансову допомогу, надану жителям фронтового міста Харків та Харківської області у період війни росії проти України. Розв‘язана росією війна спричинила величезну гуманітарну катастрофу в області, що налічує понад 2,6 млн осіб, особливо на окупованих територіях. 

"Nova Ukraine" займається наданням гуманітарної допомоги населенню України та має на меті підвищення рівня обізнаності про ситуацію в Україні в різних країнах світі. Завдяки пожертвами організації уже сьогодні фінансуються програми фонду «Даруй Добро» на підтримку народу України. 
- Люди, що живуть у гарячих точках, постійно піддаються обстрілам артилерії та авіації, обмежені або заблоковані в пересуваннях, люди з інвалідністю чи у віці, родини з дітьми,  які не змогли евакуюватися з об'єктивних причин, завдяки підтримці наших колег та партнерів і мужності волонтерів фонду, що ризикують життям, щодня отримують продуктові набори. Це дозволяє людям вижити у цей складний для нашої держави час, - зазначив організатор благодійних проектів Анатолій Русецький.

Пожертви мають суто цільове призначення.


Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. 

07/04/2022