Help Ukraine! На сайті запрацювала опція
До уваги доброчинців! 
Команда благодійного фонду «Даруй Добро» повідомляє про нову опцію, що запрацювала на офіційному сайті. Йдеться про активну кнопку «Пожертвувати», завдяки якій користувачі сайту, що прагнуть допомогти мирному населенню та українським військовим у питаннях гуманітарного забезпечення та посилення обороноздатності, можуть у зручний спосіб, оперативно пожертвувати кошти на ці цілі. Опція доступна для фізичних та юридичних осіб в Україні та закордоном, через використання українських банківських карток. Наразі команда фонду працює над можливістю робити пожертви і з карток закордонних банківських систем. Про включення цієї функції буде повідомлено пізніше. 
Усі бажаючі можуть заходити за посиланням dari-dobro.org та обирати кнопку «Пожертвувати», яка знаходиться на центральній панелі офіційного сайту "Даруй Добро". 

Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. 

01/04/2022