Медичне обладнання для районних лікарень

Мета проекту: Підтримка закладів охорони здоров’я в районах Харківської області – один з основних напрямків програми благодійного фонду «Даруй Добро». Адресна благодійна допомога лікарням – це один з реальних кроків на підтвердження ефективності діяльності фонду у напрямку реалізації соціальних програм, що забезпечує рівний доступ до медичних послуг людей різного віку та різних соціальних категорій.

Статус: реалізовані.

Опис проекту: За сприяння БФ «Даруй Добро» та у співпраці з ГО «Міжнародна агенція регіонального розвитку «Глобі» до Балаклійської центральної клінічної лікарні надійшли функціональні ліжка з електричними приводами, медичні крісла розкладні, крісла для забору крові, оглядовий стіл з електричним приводом, ходунки для хворих, ролатори, стільці для приймання душу та витратні матеріали.

До Барвінківської районної центральної лікарні надійшли медичні крісла розкладні, ходунки для хворих, комплекти для внутрішньовенної терапії та витратні матеріали.  

Головний лікар Балаклійської ЦКРЛ Марина Руденко подякувала БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», а також координатору проекту депутату Харківської обласної ради Анатолію Русецькому, за сприяння розвитку закладів охорони здоров’я та підкреслила виняткову роль означеної благодійної акції для людей вразливих соціальних категорій, адже сучасне обладнання – це нові можливості і для медперсоналу, і для пацієнтів районної лікарні.

Робота в означеному напрямку продовжується. 

27/06/2017