Листоношам у Веселому передано велосипеди

Мета проєкту: підтримка відділень зв’язку у сільській місцевості, соціальна підтримка персоналу сільської пошти в Харківській області.

Статус: реалізований

Опис проєкту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» передала два велосипеди у користування поштових відділень зв’язку сіл Веселе та Новоселівка Веселівської сільської ради Балаклійського району.

  • Листоноша – це не просто професія. Це ще й важлива соціальна місія, – вкотре наголошує ініціатор благодійності, експерт Анатолій Русецький.

За його словами, крім кореспонденції, листоноші доставляють людям у селах продукти харчування, товари першого спожитку, супутні товари. Мова йде про пенсіонерів, людей похилого віку, які практично не виходять за межі власних домоволодінь, і не можуть обходитися без сторонньої допомоги.

Дана благодійна акція значно полегшить працю сільських листонош, які щодня долають відстані в десятки кілометрів, та зробить їх мобільнішими.

Підтримка підприємств та колективів соціальної сфери – один із пріоритетних напрямків діяльності фонду.

Влітку 2019 року соціальним працівницям Первомайського територіального центру соціального обслуговування було передано для роботи 10 велосипедів.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 260 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

20/11/2019