Барвінківському терцентру передано благодійну допомогу

Мета проекту: Підтримка одиноких непрацездатних громадян у віддалених районах області. Розробка та впровадження заходів, що сприяють соціальній адаптації літніх людей, у тому числі, ветеранів війни та праці.

Партнер проекту: Громадська організація «Міжнародна агенція регіонального розвитку «Глобі»

Статус: реалізовані

Опис проекту: За сприяння Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», Барвінківському територіальному центру з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян передано благодійну допомогу у вигляді допоміжних засобів для пересування хворих – інвалідних візків, ходунків, ролаторів.
Цей проект став можливим завдяки тісній співпраці з ГО «Міжнародна агенція «Глобі» і, щонайголовніше, завдяки прагненню фонду залучити додаткові ресурси для вирішення важливих соціальних проблем.
За потреби, ходунки, ролатори, інвалідні візки буде передано нужденним. Зокрема, родині Воїнових із Барвінкового уже передано інвалідний візок, який є необхідним атрибутом у догляді за хворою дружиною (на фото).
Робота в цьому напрямку триває. У перспективі фонд планує передавати людям та медичним установам необхідне в роботі та в догляді за хворими обладнання.
Нагададуємо: це не перша акція означеного спрямування – у 2017 році Балаклійській та Барвінківській центральним районним лікарням благодійним фондом «Даруй Добро» було передано багатофункціональні ліжка з електричним приводом, стіл для медичних обстежень, медичні крісла, зокрема, крісла для забору крові, ходунки, ролатори, інвалідні візки, комплекти для внутрішньовенної терапії, витратні матеріали.


Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.  

06/02/2018