Help Ukraine!
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» висловлює щиру вдячність представникам бізнесу, волонтерським, благодійним організаціям в Україні та закордоном, громадянам України, які підтримують Харків та харків‘ян у період збройного вторгнення Росії в Україну. 
Донати на реалізацію гуманітарних місій зробили: 
ПРЕДСТАВНИЦТВО "ІНТЕГО ГРУП, ЛЛС"
DENYS MIASOUTOV
UKRANIAN CULTURAL CLUB OF DALLAS
Козелкова Ірина Львівна
Склярова Ірина Андріївна
Сергієнко Марина Олександрівна
Словіковська Наталія Олександрівна
Фабрик А. Ю.
Посохова Юлія Юріївна
Iващенко Марина Миколаївна
ТОВ "ТД "НЕРТУС"
NOVA UKRAINE
Кравченко Ю.П. ФОП
ТОВ "СТАТУС-24"
Чапiчадзе Яна Олександрiвна
Лук'янець Андрій Сергійович
ТОВ "БІ-ТРЕЙД ПЛЮС"
Іващенко Станіслав Олександрович. 
Гуманітрана допомога у вигляді продуктів харчування, речей першого спожитку доставляється мирному населенню, медичним установам області та військовим. 

- Усі кошти спрямовуються за цільовим призначенням на забезпечення гуманітарної безпеки в Харківській області, - зауважив координатор благодійних проектів Анатолій Русецький, та подякував донорам за підтримку у воєнний час та високу громадянську позицію. 

На фото: доставка гуманітарної допомоги до Харківського обласного центру служби крові 


Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. 

27/04/2022