Help Ukraine!
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» висловлює щиру вдячність Благодійній організації Благодійний фонд "Соціального захисту ветеранів війни військової служби, пенсіонерів служби безпеки та Міністерства внутрішніх справ «Спалах» з міста Мукачево Закарпатської області за співпрацю, яка спрямована на підтримку жителів міста Харкова і Харківської області в період війни росії проти України.

Завдяки співпраці з БФ «Спалах», у Харкові та Харківській області організовано низку гуманітарних місій. 
ПДо Харкова фондом було спрямовано: проукти харчування, дитяче харчування, крупи, товари гігієни, товари першої необхідності. а також стерильний та нестерильний перев’язочний матеріал, дизінфектори медичні широкої дії, гігієнічні засоби та засоби післяопераційного догляду за хворими, штативи для крапельниць, кровозамінюючі розчини, матеріали для надання першої медичної допомоги, памперси для дорослих та дітей та інші матеріали, обладнання, медикаменти, які використовуються при наданні першої медичної допомоги та при подальшому лікуванні осіб, що постраждали від російської агресії.
- Гуманітарну допомогу, до надійшла від БФ «Спалах» до Харкова, доставлено до лікарень міста й області, військовослужбовцям та нужденним, - повідомив організатор благодійності Анатолій Русецький. 


БФ "Даруй Добро" під час війни співпрацює з різними регіонами України. На постійній основі фонд спіпрацює зі Штабом волонтерів "Славутич" з міста Горішні Плавні, що на Полтавщині. 

Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. 

03/04/2022