Help Ukraine! На закупку м'ясної продукції для населення спрямовано 475000 грн.
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» з початку війни росії проти України займається гуманітарними місіями в місті Харкові та Харківській області. В тому числі, незважаючи на ризик, волонтери фонду довозять продукти харчування на території, які щойно звільнені Збройними силами України від ворога (Мала Рогань, Харківський район; Гусарівка та прилеглі села Ізюмського району).
Фонд співпрацює з великими волонтерськими хабами та закордонними донорами, які спрямовують пожертви на підтримку мирного населення. Так, у квітні 2022 року фонд перерахував 475 000 гривень на закупку м‘ясної продукції - м‘яса птиці та м'ясних консервів. 
Волонтери фонду доставляють м‘ясну продукцію у гарячі точки міста Харкова (райони Північна Салтівка, Горизонт, ХТЗ, Олексіївка, Холодна Гора, П‘ятихатки, Рогань), а також до Чугуївської, Балаклійської, Донецької, Дергачівської, Золочівської, Нововодолазької ОТГ та громад Харківського району. Гуманітарні конвої також організовуються Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. Мещанінова, Харківської клінічної лікарні N8, Інституту медичної радіології ім. Григор’єва, Нововодолазької лікарні, геріартричних центрів, дитячого хоспісу міської дитячої лікарні N5. Також м'ясо доставляється до пунктів громадського харчування, де для постраждалих готують готову їжу, та до Святоозерянського храму міста Харкова. 
В цілому, фонд "Даруй Добро" передав населенню області, що потерпає від наслідків гуманітарної катастрофи, понад 5 тонн м'яса птиці, курятини тушкованої та свинини тушкованої. М‘ясну продукцію отримали понад 4000 українських родин. 
БО ХОБФ «Даруй Добро» висловлює щиру вдячність за благодійну фінансову допомогу донорам з США NOVA UKRAINE, UKRAINIAN CULTURAL CLUB of Dallas, DENYS MIASOUTOV, а також за постійну - співпрацю ШТАБУ ВОЛОНТЕРІВ «СЛАВУТИЧ», Полтавська обл., м. Горішні Плавні.

Пряма мова:
- Розв‘язана росією війна, спричинила гуманітарну катастрофу в місті Харкові та Харківській області, - зауважив організатор благодійних проектів Анатолій Русецький. - Тут ведуться активні бойові дії. У зв’язку з цим, до громад не завозяться продукти харчування, люди обмежені в пересуваннях, постійно ведуться обстріли артилерії та авіації. Особливо складна ситуація на окупованих територіях. Ми весь час моніторимо ситуацію, щодня прокладаємо нові логістичні маршрути і допомагаємо людям. Іще раз дякую нашим колегам та партнерам в Україні та закордоном. Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. 

15/04/2022