Help Ukraine! Гумдопомога з Гданська - співпраця з волонтерами з Горішніх Плавнів
Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» з початку війни тісно співпрацює зі Штабом волонтерів «Славутич» з міста Горішні Плавні Полтавської області. 
Об‘єднала дві організації спільна мета - гуманітарні місії на підтримку харків‘ян під час війни. Місто Харків та Харківська область досі залишаються зоною активних бойових дій. Мирне населення, особливо на окупованих територіях, потерпає від дефіциту продуктів харчування, питної води та ліків. Люди обмежені в пересуваннях і постійно знаходяться під обстрілами артилерії та авіації. Подекуди не працюють магазини та аптеки. В таких умовах ледь не єдиною надією на виживання залишається гуманітарна допомога. 
Волонтери «Волонтерського штабу «Славутич» з міста Горшні Плавні» Полтавської області, цими днями передали Благодійній організації "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" черговий транш гуманітарної допомоги. Цього разу із Ґданська (Польща). Співпраця була організована за ініціативи українського земляцтва в Польщі на чолі з Владиславом Євтуховим, за участі польських громадян та за підтримки Ґданського університету. Супровід вантажу традиційно здійснювався за сприяння колег із Горішніх Плавнів. У результаті, харків‘янам передано понад 3 тонни гумдопомоги: це продукти харчування, питна вода, сіль, кава, чай, консерви, засоби гігієни, підгузки, серветки, перев’язочні матеріали, ліки без рецептів, взуття, ліхтарики, товари для тварин. 

В цілому, з початку війни за сприяння Штабу волонтерів «Славутич» до Харкова передано понад 100 тонн гуманітарної допомоги (продуктів харчування, питної води, хліба, товарів першої необхідності, корму для тварин та готової їжі).
Гуманітарна допомога доставляється волонтерами до гарячих точок Харкова (Салтівка, Індустріальна, Холодна Гора, Рогань, Олексіївка), до громад області - Дергачівська, Чугуївська, Пісочинська, Нововодолазька, Донецька, що межують з фронтом, до лікарень та геріартричних центрів, до щойно звільнених територій Ізюмського району - села Гусарівка, Шевелівка, Чепіль, Лозовенька Балаклійської територіальної громади, Мала Рогань Харківського району, а також на позиції українським військовим.
Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» висловлює щиру вдячність за співпрацю Штабу волонтерів «Славутич» та особисто Тетяні та Леоніду Кузьміним, Ґданському Університету в Польщі, Владиславу Євтухову, фонду Nova Ukraine за фінансову благодійну допомогу багатьох проектів на підтримку харків‘ян та жителів Харківської області під час війни.

Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. 

18/04/2022