Напередодні нового навчального року у Вербівській школі запрацює новий тренажер

 

Мета проекту: підтримка закладів освіти та спорту в сільській місцевості, модернізація потужностей спортивних гуртків при загальноосвітніх школах, створення здоров’язберігаючого середовища, популяризація здорового способу життя серед дітей та молоді.

Статус: Реалізовані

Опис проекту: Напередодні нового навчального року Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» передала Вербівській загальноосвітній школі Балаклійського району Харківської області тренажер «Лава для жиму TREX-055».

Ініціативу придбати для любителів силових видів спорту села Вербівка новий сучасний тренажер першим озвучив депутат Вербівської сільської ради, особа з інвалідністю Олексій Перерва. Чоловік сам активно займається спортом і на власному прикладі завжди демонструє любов до життя і долучає до спорту інших. Згодом цією ідеєю перейнялася і місцева загальноосвітня школа. Цими днями, за підтримки БФ «Даруй Добро», проект було реалізовано.

За словами директора школи Алли Нікуліної, уже з початку нового навчального року любителі силових видів спорту отримають можливість займатися спортом з використанням спеціалізованого приладдя.

Новий тренажер вирішили встановити при спортивній залі Вербівської загальноосвітньої школи. Лава для жиму TREX-055 дозволяє з максимальною ефективністю розвивати групи грудних м’язів, м’язів рук та ніг.

  • Для школи це важливий момент, адже завжди приємно, коли люди чують і розуміють нас, – зауважила директор школи і подякувала команді благодійного фонду «Даруй Добро» та координатору проекту А. Русецькому за розуміння та реальну допомогу у вирішенні проблем освіти.

 

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному web-сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до співпраці.   

25/07/2018