Є кандидат у майстри спорту

Мета проекту: Підтримка дітей та юнацтва, які досягли визначних результатів у спорті. Популяризація здорового способу життя та підтримка інтересу підростаючого покоління до спорту.

Статус: реалізовані.

Опис проекту: Надзвичайно символічно, що день відкриття Олімпійських ігор в Андріївській ЗОШ №2 (сел. Андріївка Балаклійського району Харківської області) позначився цікавою і навіть визначною подією. Вперше в історії школи 14-річний Артем Пивовар захистив мінімум Кандидата в майстри спорту з карате-до.

Під час урочистої лінійки Артему було вручено посвідчення Кандидата в майстри спорту. Документ вручив Костянтин Горбенко, тренер з 27-річним професійним досвідом, який виховує хлопчика з дитинства і вболіває за його спортивні перспективи.

Протягом восьми років активних занять спортом у нагородному арсеналі Артема Пивовара зосереджено 70 медалей зі змагань різних рівнів, зокрема, з чемпіонатів України й світу. Та поміж тим, справжньої несподіванкою для нього стало вручення посвідчення і привітання шкільного товариства, адже тренер до останнього тримав інтригу, аби чемпіон відчув іще більшу радість від своїх перемог.

За сприяння Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» Артемові Пивовару було вручено подарунок – планшет. Приємно відзначити, що в школі підростає ціле покоління здібних спортсменів, серед яких – Олександр Лещенко, Дмитро Дуб, Ілля Полуянов, Олексій Кришня, Ринат Гомоляка.

У міру можливостей, фонд надає юним спортсменам посильну підтримку та сприяє їхній участі у змаганнях різних рівнів.   

12/02/2018