«Даруй Добро» і футбольні баталії

Мета проекту: популяризація здорового способу життя, підтримка ветеранського футболу в районах Харківської області.

Статус: Реалізований

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» підтримав низку спортивних змагань у районах Харківської області.

Товариський матч серед команд ветеранів футболу з Балаклійського, Первомайського, Барвінківського та Зміївського районів (смт Слобожанське) пройшов на стадіоні «Вимпел» у Балаклії. БФ «Даруй Добро» виступив на підтримку ветеранського спорту в області. Відкритий турнір було присвячено 73-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні.
Кращими у Відкритому турнірі стали первомайці, другий результат – у барвінківців, третій – у зміївчан і четвертий – у балаклійців. Спорт на те й спорт: у ньому завжди є місце для стимулів і мотивацій. Учасники змагань виявили справжній бійцівський характер і показали чудові футбольні поєдинки.

Результати турніру:

1/2 фіналу
Балаклійський район - м. Первомайський 0:2
смт Слобожанський - Барвінківський район 0:0 п. 3:4

Матч за 3-є місце
Балаклійський район - смт Слобожанський 0:0 п. 2:4

Фінал
м. Первомайський - Барвінківський район 1:0

Команди учасниці турніру нагороджені кубками, дипломами, медалями відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, а кращі гравці пам’ятними статуетками і грамотами.

Кожна команда та ветерани ФК "Цементник" (Балаклія), які вже зустріли 70-річний ювілей, отримали цінні подарунки від БФ «Даруй Добро».

Крім цього, БФ «Даруй Добро» підтримав змагання з футболу, які пройшли на спортивних майданчиках Близнюківського району.

8 травня на районному стадіоні ім. М.І. Биченка пройшли спортивно-масові заходи до Дня пам`яті та примирення, в яких взяли участь команди з Близнюків, Олексіївки, Криштопівки, Уплатного, Самійлівки, та Добровілля.

У результаті перше місце в змаганнях з міні-футболу виборола комада Самійлівської ЗОШ, друге – Уплатнівська ЗОШ, третє – Криштопівська ЗОШ. Турнір проведено за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, який завжди підтримує здоровий спосіб життя та залучає додаткові ресурси у розвиток спорту в сільських районах Харківської області. На нагородження були запрошені заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Олена Ляпкало та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Леонід Бондаренко. Вони привітали усіх учасників змагань з завершенням турніру та нагородили переможців і призерів грамотами, медалями. Загалом, турнір був проведений на високому рівні, де учасники та запрошенні отримали масу яскравих позитивних емоцій.

10/05/2018