БФ

Благодійна організація "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" підтримала обласні змагання з волейболу, де приймаючою стороною були Близнюки (Харківська область). Турнір пройшов у Лозовій.
Унікальність змагань полягала в тому, що на одному майданчику зустрілися команди, які протягом 10 років поділяють між собою призові місця в двох групах обласної Спартакіади з волейболу серед районів області на міст обласного значення. Це найкращі команди з Харкова, Первомайського, Близнюків, Краснопавлівки та Дворічної.
Розігрувався «Кубок чемпіонів» серед жіночих команд, а турнір був присвячений 8 Березня. Ігри були цікавими, емоційними та напруженими. Але найцікавішою виявилася боротьба за призові місця між командами «Харків-Альянс» - «Дворічна» та «Близнюки» - «Первомайський». В результаті змагань місця розподілилися таким чином: 1 місце – «Дворічна», 2 - «Харків-Альяс», 3 місце – «Близнюки». Кращими гравцями було визнано Анастасію Медяник (Дворічна), Юлію Кубрак (м.Харків), Катерину Колосок (Близнюки) та Поліну Тєплоухову (Краснопавлівка).
БФ "Даруй Добро" надав сприяння організаторам змагань в питанні виготовлення нагородної продукції - кубків та медалей для відзначення команд переможниць та кращих гравців турніру.


19/03/2018