Балаклійським гирьовикам передано сучасний водонагрівач

Мета проекту: Популяризація спорту, підтримка спортивних клубів, пропаганда здорового способу життя. Сприяння у поліпшенні матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл, секцій та клубів.

Статус: Реалізований.

Опис проекту: Однією з унікальних граней балаклійського спорту є потужна школа гирьового спорту, яка представлена спортивним клубом «Богатир».

За роки свого існування клуб напрацював високий авторитет та визнання. Досягнення його членів красномовно говорять про Балаклійщину на вітчизняному та європейському просторі.

Відтак, до Книги рекордів України занесено ім’я нині покійного Давида Кльонова, який з гирею в руках творив справжні дива. Виступи на битому склі, складні вправи в численними повторами, здавалося, заперечували всі закони фізики і неодмінно вражали в яблучко людську уяву.

Неможливо переоцінити особистого внеску у розвиток гирьового спорту Балаклійщини великого ентузіаста й подвижника, справжнього прихильника здорового способу життя та досвідченого педагога Віктора Горлача, який у 2017 відійшов у Вічність. Балаклієць, відомий у Харківській області, рекордсмен Книги Рекордів України з силових видів спорту, майстер гирьового спорту Юрій Столбовий розвиває себе ще й у напрямку силового триборства. Він встановив рекорд України, за версією Федерації пауерліфтингу України RAW 100%, набравши суму триборства в 460 кг. Продовжує активно практикувати й рекордсменка з гирьового спорту, Майстер спорту України Анжлеліка Горлач, яка привела в гирьовий спорт і власну доньку. Артем Гнатусін, Андрій Горлач – це ті імена, які входять до топ-новин гирьового бомонду України.

Незважаючи на всю славу спортклубу та особисті досягнення гирьовиків, умови, в яких тренуються атлети, вимагають значного покращання. Тож нерідко їм доводиться сподіватися на небайдужість навколишнього світу і людей, які не залишаються осторонь при вирішенні важливих проблем спорту. 

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» приділяє максимум уваги розвитку спорту на Балаклійщині. Зокрема, у пріоритеті – створення гідних умов для занять спортом, серед яких побут займає не останнє місце. Щоб атлети почувалися комфортніше по завершенню тренувань, спортклубу було передано новий сучасний водонагрівач.

Гирьовики подякували БФ «Даруй Добро» та координатору благодійної акції Анатолію Русецькому за небайдуже ставлення до людей та допомогу у вирішення нагальних проблем. На добру згадку – ця світлина на пам’ять з надією на подальшу співпрацю.

10/01/2018