Балаклійські волейболісти показали гру найвищого ґатунку

Мета проекту: Популяризація спорту, підтримка спортивних клубів, пропаганда здорового способу життя. Сприяння у поліпшенні матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл, секцій та клубів.

Статус: Реалізований.

Опис проекту

 У змаганнях традиційно взяли участь найсильніші колективи Харківської області. Чемпіон І групи обласної Спартакіади 2017 року з волейболу серед районів області та міст обласного значення команда міста Куп’янськ, срібний призер - колектив міста Первомайський, володарі бронзових медалей - збірна Балаклійського району та волейболісти з міста Ізюм.

У запеклій та цікавій боротьбі вперше, за багато років, балаклійська збірна спромоглась вибороти золоті медалі на власному майданчику. Останнім часом хлопцям вдавалось здобувати перемоги лише за межами Балаклійського району.

Збірна Балаклійського району

І тур
Збірна Балаклійського району - Збірна м. Ізюм 2:0 (25:23, 25:17)
"Оскіл" (м. Куп’янськ) - Збірна м. Первомайський 2:0 (25:17, 25:15)

ІІ тур
Збірна м. Первомайський - Збірна м. Ізюм 0:2 (18:25, 21:25)
Збірна Балаклійського району - "Оскіл" (м. Куп’янськ) 2:1 (21:25, 25:22, 15:10)

ІІІ тур
Збірна м. Ізюм - "Оскіл" (м. Куп’янськ) 0:2 (22:25, 21:25)
Збірна Балаклійського району - Збірна м. Первомайський 2:0 (25:16, 25:19)

Таким чином, балаклійці перші, команда з Куп'янська друга, треті ізюмчани і четверими фінішували первомайці.

По завершенні турніру учасників змагань привітали депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, який надає всебічне сприяння розвитку спорту в Харківській області, та начальник відділу у справах молоді та спорту Балаклійської районної державної адміністрації Сергій Кунденко. Кращими гравцями турніру стали: Костянтин Кравчук (Балаклія), Юрій Пехов (Ізюм), Віталій Савченко (Первомайський) та Дмитро Руденко (Куп’янськ). Пам'ятним дипломом відзначено Валерія Жукова – учасника бойових дій в Афганістані, ветерана балаклійського волейболу.

Традиційно турнір підтримала Благодійна організація Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро», надавши благодійне сприяння в організації заходу.

 

20/02/2018