VII Міжнародний Фестиваль зі спортивних бальних танців.

Традиційно в Україні величезна кількість дітей (від 4-х років) займаються спортивними бальними танцями. В цей же час цей вид набирає популярність серед дорослих танцюристів (21-35 років) і сеньйорів (35 років і старше). Тому такого роду події є привабливими як для самих танцюристів, так і для їх уболівальників і просто сторонніх глядачів.

  У 2013 році на піку популярності фестиваль ZS 2013 за 3 дні зібрав рекордну кількість танцювальних пар - 2300! У 2016 році на дводенній події ми  прийняли близько 1500 пар учасників з семи країн.

  23 квітня 2016 року (субота) у вечірньому відділенні на гала-концерті, окрім фінальних змагань кращих танцювальних дуетів фестивалю,  реалізовано незвичайний танцювальний проект з благодійною спрямованістю «Пульс міста». У проекті візьмуть участь кілька відомих харків'ян, медіа-персон, які досягли успіху у своїй сфері діяльності, тим самим прославили Харківську область. Всі вони підготували танцювальний номер і виступили з цим шоу-номером на гала-концерті (ідея «Танці з зірками»). Частина коштів, зібраних під час фестивалю,  направлено в якості благодійної допомоги в Харківський обласний спеціалізований будинок дитини №1.

В рамках фестивалю ZS 2016 відбулися наступні події і титули:

- Чемпіонат Європи EDSF по європейській та латиноамериканській програмах

- Кубок України з 10 танців

- Благодійний проект «Пульс міста» за участю відомих харків'ян

13/07/2016