Асіївському клубу передано радіомікрофон

Мета проекту: підтримка закладів культури та колективів художньої самодіяльності в сільській місцевості.

Статус: реалізований

Опис проекту: За підтримки Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» в Асіївському сільському клубі з’явилася радіосистема AKG wms 40 vokal set.

Місцеві аматори зізнаються, що культура – це найбільш вразлива галузь, яка потребує особливої уваги та підтримки. А покращення матеріально-технічної бази – питання завжди злободенне й актуальне.
  • Розумієте, матеріально-технічна база закладу, в тому числі, сучасний якісний мікрофон – це загальний настрій будь-якого заходу, - зазначає А. Русецький, ініціатор благодійної акції. – До того ж, удвічі приємніше робити добру справу, коли бачиш, що люди працюють з вогником, і ця річ їм дуже потрібна. А в Асіївці – чудовий колектив художньої самодіяльності, який дарує своїм односельцям радість.

daruy_dobro_asiivka_11
Це не перший проект фонду, успішно реалізований для Асіївської громади. Рік тому, за сприяння благодійного фонду, Асіївській школі було презентовано електричний тример (бензокосу), який школа активно використовує у благоустрої.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.  

08/11/2018