А. Русецький:

Мета проекту: підтримка творчих колективів Харківської області, підвищення рівня національної свідомості, популяризація українських народних традицій.

Статус: реалізований.

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» реалізувала важливий соціальний проект у галузі культури на базі П'ятигірського сільського Будинку культури (Балаклійський район, Харківська область).
Вокальному колективу "Оберіг" передано комплект сценічних національних костюмів.
Вокальний гурт "Оберіг" - практикуючий виїзний колектив, який бере активну участь у культурному житті регіону. Улюбленець місцевої публіки, колектив бере участь у культурно-масових заходах місцевого, районного та обласного рівня.
Незмінний учасник народних святкувань до "Масляної", "Трійці", Дня Незалежності України, учасник районних звітів майстрів мистецтв.
В його репертуарі - українські народні пісні та український фольклор.
Отже, колектив є унікальним носієм української народної творчості та пісенної традиції.
Учасниці колективу щиро вдячні команді благодійного фонду та особисто організатору благодійності Анатолію Русецькому за розуміння проблем сільських закладів культури та їх ефективне вирішення.
- Заклади культури в сільській місцевості, у переважній більшості, потребують оновлення матеріально-технічної бази. Нові костюми - мрія для багатьох, оскільки не рідкість, коли аматори подекуди користуються сценічними костюмами 40-річної давнини, - висловлює експертну думку Анатолій Русецький. - Тож подібні акції мають бути не поодинокими - потрібен системний підхід на державному рівні. Бо культура - це обличчя нації і, разом з тим, найбільш вразлива сфера, яку необхідно підтримувати.
Вперше у нових костюмах колектив вийшов на сцену якраз на День села П'ятигірське.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 260 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

30/09/2019