Палацу культури

Мета проекту: підтримка закладів культури, підтримка творчого розвитку дітей та юнацтва. Сприяння в організації та функціонуванні центрів дозвілля, культурних центрів громад. Підтримка обдарованих дітей, у тому числі дітей з дитячих будинків.

Статус: реалізовані.

Опис проекту:  Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» передала у якості благодійної допомоги акустичну систему F&DA521 X black Первомайському Палацу культури «Хімік».

Заклад планує використовувати нове музичне обладнання у роботі дитячих гуртків з хореографії та вокалу, а також під час культурно-масових заходів різного рівня.

Музичне обладнання було передано Палацу культури під час проведення 23-го Всеукраїнського фестивалю естрадної музики «Золота Осінь», який пройшов місті Первомайський.

До того ж, заклад відзначив свій власний ювілей – 25-річчя.
За цей час Палац культури організував та провів понад 7 тисяч заходів різного рівня – від місцевого до всеукраїнського.
При такому інтенсивному графіку роботи поповнення матеріально-технічної бази закладу – завжди питання актуальне. Тим більше коли мова йде про розвиток творчих здібностей дітей та дитячих колективів.  

  • Ми говоримо про надто вразливу галузь, яка вимагає всебічної підтримки, - зазначає координатор проекту Анатолій Русецький. – Культура – це обличчя нашого народу, тому питання підтримки закладів культури, дітей та дитячих колективів завжди на часі. Ми завжди готові підтримувати талант, креатив і речі, які визначають нашу ідентифікацію.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснований у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. 

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

03/01/2019