Програма комп’ютеризації в дії: Лозовеньківська сільська бібліотека

Лозовеньківська сільська бібліотека Балаклійського району Харківської області – не пересічний просвітницький заклад: тут активно займаються пошуковою, дослідницькою та краєзнавчою роботою.

Незважаючи на непрості реалії, завдяки розробці та наявності спеціальних програм, завідувачка бібліотеки Тетяна Калініна дослідила власний родовід до 12 коліна, продемонструвавши громаді можливості закладу в цьому напрямку та пробудивши суспільний інтерес. У селі також активно займаються пошуковою роботою, пов’язаною, в основному, з трагічними подіями Другої світової війни та з вивченням історії рідного краю.

Значно обмежував можливості закладу  в цьому напрямку незадовільний стан комп’ютерного забезпечення.

Враховуючи ініціативність громади та взірцеву роботу Лозовеньківської сільської бібліотеки, Благодійною організацією «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» закладу було надане сприяння в отриманні комп’ютера. Керівництво села та колектив закладу говорять про надзвичайну актуальність та доцільність такого надбання, оскільки оновлення матеріально-технічної бази, автоматично, найкращим чином позначається на якості роботи, відкриває перед громадою рівний доступ до нових джерел інформації та можливість займатися творчою і науково-дослідницькою роботою. Слід зауважити, що село Лозовенька – один з найвіддаленіших населених пунктів Балаклійського району. Відстань до райцентру становить 45 кілометрів. Населення – понад 600 осіб.  

Комп’ютеризація сільських закладів просвіти як один з пріоритетних напрямків діяльності Благодійного фонду «Даруй Добро» забезпечує повноцінну життєдіяльність громади.     

09/12/2016