Благодійна організація «Благодійний фонд «Даруй Добро» - організація, що намагається віднайти найбільш ефективні та раціональні підходи до своєї діяльності. Вирішуючи складні соціальні завдання, ми прагнемо діяти системно, регулярно оцінювати отримані результати та визначати подальші довгострокові цілі.

Ми розробили комплексну стратегію подальшого розвитку фонду, яка передбачає діяльність в рамках чотирьох  основних  програм, кожна з яких сприяє розвитку громад та суспільства, але орієнтована на різні цільові групи.

Програма «Суспільство – дітям»

Одним з найважливіших напрямків роботи нашого Благодійного фонду є підтримка соціальних установ для дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями, а також допомога школам та дитячим садкам, що розташовані у віддалених районах Харківської області.

Програма допомоги дитячим закладам спрямована на поліпшення якості життя та освіти соціально незахищених категорій дітей. Нам важливо не тільки поліпшити умови, але й розширити можливості установ, дати їх вихованцям гідну дорогу у доросле життя

Детальніше про програму

Програма «Суспільство – батькам»

Від якості життя літніх людей багато в чому залежить наше спільне майбутнє. Розвинене суспільство немислимо без гідної старості його членів. Це й якісна медицина, й насичене дозвілля і можливість кожної людини відчувати себе повноправним громадянином, незалежно від дати народження.

Детальніше про програму

Програма «Культура Харківщини»

Підтримка соціокультурних проектів в районах Харківської області, спрямована на розвиток та збереження культурної спадщини, активізацію місцевих громад і включення мешканців у процес розвитку територій, відродження духовності, активізацію культурних обмінів.

Детальніше про програму

Програма «Спортивне життя»

Розвиток і популяризація спорту - однин з пріоритетних напрямків роботи Фонду. З 2012 року Фонд підтримує спортивні клуби, сприяє в організації та проведенні аматорських змагань, заохочує молодих спортсменів, бере участь у проектах, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та фізичної культури. Ми робимо спорт доступним для кожного, незалежно від віку, фізичних даних та місця проживання.

Детальніше про програму