Житло для родини погорільців з дітьми

За сприяння БО ХОБФ "Даруй Добро" родині Тамари Ткач із селища П’ятигірське Донецької громади Ізюмського району придбано 2-кімнатну квартиру. Наприкінці листопада, внаслідок сильної пожежі, сім‘я повністю втратила житло та майно.

Новина, про те, що родина з двома неповнолітніми дітьми 2009 та 2021 року народження напередодні зими фактично опинилася на вулиці, глибоко сколихнула громаду. Заклик допомогти погорільцям відразу пролунав від старости Дмитра Шеремета. Люди почали збирати для родини харчі, одяг, предмети першої необхідності та кошти на придбання житла. Зусиллями громади було зібрано 70 тисяч гривень, але цього було явно недостатньо.

За ініціативи Анатолія Русецького про збір коштів було оголошено на сайті Благодійного фонду «Даруй Добро». За його сприяння погорільцям було передано 90 тисяч гривень. Цих коштів вистачило на придбання 2-кімнатної квартири в селищі П'ятигірське.

Після оформлення угоди купівлі-продажу родина стала офіційним власником житла.

ДОВІДКОВО:

Благодійний фонд "Даруй Добро" році брав участь у відновленні житла родини Черкасових з Андріївки (2017 рік) та родини Слюсарєвих з Вербівки (2020 рік) після пожежі. Благодійним коштом, за сприяння фонду забезпечено житлом дві родини учасників АТО: Кур’єрових – із Савинець та Бондаренків – з Вишневої. Крім цього, жителям Балаклії, які постраждали внаслідок вибухів на військових складах навесні 2017 року спрямовано 1,3 млн гривень адресної допомоги на відновлення житла, надавалися будматеріали, продукти харчування, працювали волонтерські бригади.

Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

Фонд має високу репутацію в Харківській області. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів. Найбільш вагомі – передача засобів індивідуального захисту та дезінфекторів медичним працівникам лікувальних установ районів області у період пандемії Covid-19, підтримка жителів Балаклії, які постраждали внаслідок вибухів боєприпасів на території військової бази А 1352, встановлення дитячих майданчиків у містах і селах Харківської області (Балаклія, Андріївка, Донець, П’ятигірське, Савинці, Пришиб, Мілова, Вишнева, Морозівка, Петрівське, Барвінкове, Первомайський, Близнюки та ін.), передача комп’ютерних класів, мультимедійного обладнання, ноутбуків та оргтехніки – загальноосвітнім школам, велосипедів - працівникам соціальних служб, листоношам та сільським ФАПам, побутової техніки – дитсадкам та закладам медицини, придбання житла для учасників бойових дій на сході нашої держави та допомога у фінансуванні протоколів ЕКЗ, внаслідок яких народилося двоє здорових малюків.

У 2021 році фонд реалізував кілька соціально важливих проектів:

  • «Відчиніть – це я» – на підтримку дітей з інвалідністю;
  • «Моя мрія» – на підтримку обдарованих дітей як майбутньої інтелектуальної еліти суспільства;
  • «Підтримай наших лікарів» – на підтримку медиків у період пандемії Covid-19 (до районних лікарень передано дитячі малюнки).
  • Всеукраїнський турнір зі спортивних бальних танців «Легенда Денс».

Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

29/12/2021