Важливо дати дітям не лише умови, а й перспективи

Мета проекту: Розвиток дитячих установ, поліпшення умов виховання та навчання дітей. Збереження і зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя у дитячих колективах.

Статус: реалізовані

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» одним із найважливіших напрямків роботи вважає допомогу школам та дитячим садкам.

На виконання Програми допомоги дитячим закладам, яка спрямована на поліпшення якості життя та освіти, в тому числі, й дітей соціально незахищених категорій, за сприяння БФ «Даруй Добро» у Залиманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Балаклійського району Харківської області ступенів з’явився новий сучасний стіл для гри в настільний теніс.

У фонді акцентують на важливості не лише створення комфортних умов, в яких ростуть та виховуються діти, але й на розширенні їхніх перспектив, наданні їм гідної дороги у доросле життя. А створення сприятливого спортивного середовища тільки допоможе в досягненні цих важливих перспектив.

Залиманська ЗОШ на чолі з Г. Л. Клюєвим висловила фонду та координатору цього благодійного проекту А. Русецькому щиру вдячність за небайдужість та допомогу у вирішенні проблем дітей та юнацтва.

05/01/2018