Українським школам – європейські можливості

Мета проекту: Сприяння сільським загальноосвітнім школам у процесі становлення європейських стандартів освіти шляхом оновлення матеріально-технічної бази.

Партнери проекту: «Представництво «ІНТЕГО Груп ЛЛС».

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» активізує в своїй діяльності всі важелі у процесі становлення європейських стандартів освіти. У тісній, ефективній співпраці з Представництвом «ІНТЕГО Груп ЛЛС» у Балаклійському районі Харківської області реалізовано низку соціальних проектів, спрямованих на оновлення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл. Сучасний комп’ютерний клас – 11 комп’ютерів останнього покоління з відповідною оргтехнікою – надано Андріївській загальноосвітній школі №1. Крім цього, матеріально-технічна база закладу поповнилася новим сучасним обладнанням – інтерактивною дошкою, мультимедійним проектором, а також новими шкільними меблями для кабінету хімії та комп’ютерного класу.

Андріївська №2 та Міловська загальноосвітні школи поповнилися новими сучасними телевізорами (Panasonic та Samsung), які надані закладам згідно з їх актуальними запитами. Нова техніка допоможе учням шкіл у візуалізації навчальних матеріалів та програм, сприятиме ефективному сприйняттю та засвоєнню знань.

Пришибському навчально-виховному закладу надано для роботи новий ноутбук.

На благодійні кошти, зібрані фондом під час акції «Допоможи школі» Андріївській загальноосвітній школі №1, Андріївській загальноосвітній школі №2, Міловській загальноосвітній школі, Пришибському НВК та Покровській школі Балаклійського району було надано спортивний інвентар для занять фізкультурою та спортом – футбольні, волейбольні, баскетбольні м’ячі та скакалки. 

За участь у благодійних проектах фонд «Даруй Добро» висловлює вдячність «Представництву «ІНТЕГО Груп ЛЛС».

22/09/2016

Фото