У Вільхуватці запрацював новий дитячий майданчик

Мета проекту: підтримка сільських громад в організації дитячих ігрових майданчиків для дозвілля та розвитку дітей, благоустрій та розвиток інфраструктури сільських населених пунктів.

Статус: реалізований

Партнер проекту: ТОВ "НОВААГРО УКРАЇНА"

Опис проекту: Завдяки зусиллям Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» у селі Вільхуватка (Морозівської сільської ради Балаклійського району) з’явився новий дитячий ігровий майданчик.

Вільхуватка належить до малих населених пунктів з населенням близько 300 осіб. За даними місцевої сільської ради, у селі проживають 10 дітей до 18 років. На літніх канікулах у Вільхуватці збирається понад 30 дітей, зазначає Морозівський сільський голова Олександр Поберій.

Зараз вони із задоволенням і користю проводять час на новому майданчику.

«У дітей повинне бути дитинство, незважаючи на їхню кількість. Закони раціональності тут не працюють, - переконаний координатор проекту Анатолій Русецький.

За його сприяння було мобілізовано всі необхідні ресурси, аби в селі з’явилися нові гірки, гойдалки, пружинки, пісочниці для малечі.   
До того ж, новими елементами доповнено існуючий майданчик у Морозівці, який функціонує на території загальнносвітньої школи.
Робота в цьому напрямку триває.

07/08/2018