Проєкти-2019: Первомайський

Мета проєкту: створення осередків для гармонійного розвитку дітей та юнацтва в Харківській області. Популяризація здорового способу життя.

Статус: реалізований.

Опис проєкту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» звітує про проєкти, реалізовані в 2019 році.
  

Так, за сприяння фонду, у місті Первомайський та Первомайському районі встановлено 5 дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

Із залученням коштів благодійників, на актуальні запити громад, спортивно-ігрові майданчики з’явилися на території ½ мікрорайону, 3-го, 4-го, 6-го мікрорайонів міста та в селі Побєда Первомайського району.


 

На їх реалізацію, разом із заходами благоустрою, спрямовано понад півмільйона благодійних інвестицій.

Встановлення дитячих майданчиків супроводжувалося ще й заходами з благоустрою та впорядкування територій житлових масивів: завозився пісок, фарбувалися та ремонтувалися елементи старих майданчиків, встановлювалися лавочки.

Так, у місцевої малечі з’явилися ігрові комплекси, гірки, пісочниці, пружинки, балансири, гойдалки, що дозволяє їм з користю та безпечно проводити дозвілля.

  • Морально застаріла інфраструктура для дитячого дозвілля – це проблема не лише міста Первомайський, - зазначає ініціатор благодійності, експерт Анатолій Русецький. – Судячи з аналізу звернень громадян, нові дитячі майданчики – це справжня мрія як для дітей, так для і дорослих. Дітям, подекуди, просто ніде гратися. У Первомайському та в районі нам вдалося встановити 5 майданчиків, що певною мірою покращило ситуацію в місті і знизило соціальну напругу, пов’язану з цим. Проте самої лише благодійності замало: це не чарівна паличка – це величезна копітка робота, в якій беруть участь по-справжньому небайдужі люди, здатні на пожертву. А такі люди – завжди в меншості. Отже, потрібно змінювати підхід до розвитку інфраструктури на місцях на найвищому рівні. Це, насправді, пріоритет.

Встановлення майданчиків проходило за активної участі громадськості на волонтерських засадах.

  • Усе це ми робимо заради наших дітей, - підкреслили активісти.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 260 благодійних проектів.  

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

22/10/2019