«ПІДТРИМАЙ НАШИХ ЛІКАРІВ!» названо імена переможців конкурсу дитячих малюнків

Благодійний фонд «Даруй Добро», за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, організував конкурс дитячого малюнка «ПІДТРИМАЙ НАШИХ ЛІКАРІВ». Наразі підбито підсумки конкурсу та нагороджено переможців.

Організатори ставили за мету не тільки підтримку талановитої молоді, розвиток і мотивацію юних митців, а й виховання у дітей поваги до професії медика – до людей, які стоять на варті людського здоров’я і життя. До конкурсу активно долучилася талановита юнь Харківської області. Два малюнки надійшли з Волині. В цілому на розгляд конкурсної комісії надійшло 70 робіт. Найактивнішими учасниками конкурсу стали діти з Барвінківської громади. Їх автори – вихованці міських дошкільних установ «Сонечко», «Промінець», дошкільної сільської установи із Рідного, здобувачі освіти із Барвінківських ліцеїв №1, №2, №3, Іванівського ліцею, Барвінківської школи мистецтв.  Був навіть заявлений малюнок дворічного барвінківчанина Дмитрика Шматька – його роботу організаторам конкурсу особисто передала матуся.
Гран-прі конкурсу виборола Валерія Молокаєва (на фото) – учениця викладача А. Харчинського із Барвінківської школи мистецтв. Її нагороджено Дипломом переможця та сучасним смарт-годинником. Малюнок Валерії використаний для оформлення дипломів конкурсу.

Переможцями конкурсу визнано: Таїсію Ємець, с. П’ятигірське Донецької громади, Ренату Рудник, с. Шевелівка Балаклійської громади, Катерину Бабіну, м. Балаклія, а також Софію Корнієнко, Єлизавету Оліфірову, Катерину Нікітіну із Барвінківського ліцею №1 та Єву Чайченко із закладу дошкільної освіти «Промінець» м. Барвінкове. Їх нагороджено фітнес-браслетами. Відзначено також роботи учасників: Ауріки Лісової (м. Балаклія), Олександри Ємець, Альони Кучер (с. П’ятигірське Донецької ОТГ), Олександра Трофімова (с. Яковенкове Балаклійської ОТГ), Віолетти Бовкун (с. Явірське Донецької ОТГ) та Катерини Большакової (с. Веселе Савинської ОТГ). Всі без винятку конкурсанти нагороджені дипломи учасників та подарунками: м’якими іграшками та приладдям для малювання.
 

- Кожна робота – це не тільки творче осмислення праці тих, хто сьогодні стоїть на передньому краї боротьби з пандемією коронавірусу, а й щире, дитяче «СПАСИБІ» людям у білих халатах, - зауважив А. Русецький. - Ці роботи дітей не залежуються у шухлядах кабінетів чиновників – вони передані медичним закладам Балаклійської, Барвінківської та Донецької громад до Дня медичного працівника. З них створено експозиції на території лікарень.

Дитячі малюнки внесли світло й тепло в атмосферу лікарських закладів, додали сил, енергії, бадьорості медикам, які знаходяться на цілодобовій варті. Як воякам на передову, діти передають свої малюнки-подяки, так і сьогодні на передову боротьби з COVID-19 юнь надіслала свої творчі роботи.Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

 

06/07/2021