Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» повідомляє:

До уваги учасників конкурсу дитячих творчих робіт «Моя Мрія»!

За підтримки Анатолія РУСЕЦЬКОГО, депутата Харківської обласної ради

Урочисте нагородження переможців конкурсу дитячих творчих робіт «Моя мрія» відбудеться 23 серпня 2018 року за адресою: м. Балаклія, м-н Ростовцева, 14, Балаклійський районний Будинок культури, о 10.00.

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» називає імена переможців конкурсу:

У віковій категорії 3-6 років «Саморобка» переможцями визнано:

  1. Гончарову Софію, м. Первомайський – 1 місце
  2. Ковалевську Марію, м. Барвінкове – 2 місце
  3. Кригіна Максима, м. Балаклія – 3 місце.

У віковій категорії 7-11 років «Саморобка» переможцями визнано:

  1. Крячко Марію, Балаклійський район, смт Андріївка – 1 місце.
  2. Марухіну Аліну, Первомайський район, с. Троїцьке – 2 місце.
  3. Дехтяр Лесю, смт Близнюки – 3 місце.

У віковій категорії 12-15 років «Саморобка» переможцями визнано:

  1. Шолудько Ірину, смт Близнюки – 1 місце
  2. Сильченка Володимира, смт Близнюки – 2 місце
  3. Ряднову Ольгу, м. Первомайський – 3 місце

У віковій категорії 16-18 років «Саморобка» переможцями визнано:

  1. Микитася Антона, Первомайський район, с. Закутнівка – 1 місце
  2. Клюєву Ольгу, м. Балаклія – 2 місце

У віковій категорії 7-11 років «Вірш, проза» переможцями визнано:

  1. Шаповалова Дмитра, Балаклійський район, смт Андріївка – 1 місце
  2. Захарову Вікторію, м. Балаклія – 2 місце
  3. Бутченка Арсенія, Первомайський район, с. Шульське – 3 місце

У віковій категорії 12-15 років «Вірш, проза» переможцями визнано:

  1. Павлова Вадима, Балаклійський район, с. Шебелинка – 1 місце
  2. Шкуратову Дар’ю, Первомайський район, с. Михайлівка – 2 місце
  3. Ситника Богдана, м. Балаклія – 3 місце.

У віковій категорії 16-18 років «Вірш, проза» переможцями визнано:

  1. Тоічкіну Софію, м. Барвінкове – 1місце
  2. Сухотеплу Діану, Балаклійський район, с. Вишнева – 2 місце
  3. Пристаю Галину, Первомайський район, с. Миронівка – 3 місце.

У віковій категорії 3-6 років «Малюнок» переможцями визнано:

  1. Іванову Аліну, Балаклійський район, с. Петрівське – 1 місце
  2. Курбета Миколу, Первомайський район, с. Грушине – 2 місце
  3. Похилу Анну, Близнюківський район, с. Надеждине – 3 місце.

У віковій категорії 7-11 років «Малюнок» переможцями визнано:

  1. Володіна Ростислава, Первомайський район, с. Картамиш – 1 місце
  2. Молокаєву Валерію, м. Барвінкове – 2 місце
  3. Дурнєва Богдана, Балаклійський район, с. Калинівка – 3 місце.

У віковій категорії 12-15 років «Малюнок» переможцями визнано:

  1. Анцибор Анну, Балаклійський район, смт Андріївка – 1 місце
  2. Біліченко Вероніку, Балаклійський район, смт Андріївка – 1 місце
  3. Семенченка Артема, м. Первомайський – 2 місце
  4. Сердюк Поліну, м. Барвінкове – 3 місце

У віковій категорії 16-18 років «Малюнок» переможцями визнано:

  1. Ворона Дмитра, м. Барвінкове – 1 місце
  2. Кобець Діану, м. Балаклія – 2 місце
  3. Улинець Анну-Марію, м. Балаклія – 3 місце.

Переможців конкурсу буде відзначено грамотами та подарунками.

Шляхом жеребкування конкурсною комісією буде визначено дитину, мрію якої буде здійснено.

Тел. для довідок: (050) 859 08 51, (095) 525 96 39, (099) 665 43 89, (098) 979 52 32.
Контактна особа – Супрун Оксана Леонідівна

15/08/2018