«Моя Мрія – 2021». Нагороджено переможців:

31 серпня у Харкові відбулася церемонія нагородження конкурсу творчих робіт «Моя мрія – 2021», який було присвячено темі ювілейної річниці Незалежності «Україна через 30 років». Конкурс було започатковано у 2018 році за ініціативи Анатолія Русецького, депутата Харківської обласної ради, та за підтримки благодійного фонду «Даруй Добро» на території Харківської області. В урочистій атмосфері було названо імена переможців та призерів.

Призерами конкурсу стали:                                                                                                        

  • Баранов Єгор, м. Барвінкове Ізюмського району, в номінації «Есе»;
  • Твердохліб Валентина, смт Козача Лопань Харкіського району, в номінації «Есе»;
  • Шийка Аделіна, м. Барвінкове Ізюмського району, в номінації «Есе»;
  • Рева Катерина, м. Харків, в номінації «Есе».

Переможцями конкурсу стали:

  • Тімченко Анна, м. Барвінкове, за ІІІ місце в номінації «Есе»;
  • Андрійчук Анастасія, с. Садове Близнюківської ОТГ Лозівського району, за ІІІ місце в номінації «Есе»;
  • Посохов Костянтин, с. Слобожанське Близнюківської ОТГ Лозівського району, за ІІ місце в номінації «Есе»;
  • Гончарова Діана, м. Балаклія Ізюмського району, за ІІ місце в номінації «Короткометражне відео»;
  • Чуприна Марія, смт Близнюки Лозівського району, за ІІ місце в номінації «Есе».

І місце та головний приз конкурсу «Моя Мрія – 2021» планшет АРPLE IPad Air виборола Міщенко Анжела, м. Барвінкове Ізюмського району в номінації «Есе».

Конкурс впроваджено з метою підтримки творчої молоді, сприяння патріотичному, духовному та естетичному вихованню майбутньої еліти суспільства.

Учасників заходу привітав голова журі Анатолій Русецький:

«Через 30 років Вам буде (плюс-мінус) 45 років, і мені дуже приємно, що ви бачите Україну сильною успішною європейською державою, країною можливостей. Ви звертаєте увагу на екологію та цивілізоване ставлення людини до природи. Високою цінністю суспільства, на вашу думку, є освіта та медицина. До того ж, роботи є високоідеологічними, пронизані духом єдності та патріотизму. Переконаний, що ваше бачення розвитку нашої  держави впишеться в загальні стратегії розвитку України майбутнього».

Переможці та призери були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Учасників конкурсу буде відзначено дипломами конкурсу.

(на фото друга праворуч - Анжела Міщенко, переможниця конкурсу)
Церемонія нагородження пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері. Освітяни та батьки, які прийшли підтримати своїх дітей, подякували організаторам за добру ініціативу, яка вже стала традицією.
Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 31/08/2021