Лікарням передано дитячі малюнки як привітання до Дня медика

З нагоди Дня медичного працівника благодійний фонд «Даруй Добро» передав дитячі малюнки лікарням області.

На конкурс «ПІДТРИМАЙ НАШИХ ЛІКАРІВ!» надійшло 70 робіт з різних куточків Харківської області. Дві роботи надійшло з Волині. Найактивнішими учасниками конкурсу стали діти з Барвінківської, Балаклійської, Донецької та Савинської громад. Найстаршому учасникові конкурсу виповнилося 16 років, наймолодшому – 2.

Організатори конкурсу передали малюнки в лікувальні установи Балаклійської, Барвінківської та Донецької громад. області, привітавши таким чином лікарів з професійним святом. Помилуватись дитячим мистецтвом зможуть і лікарі, і пацієнти.

  • Дякуємо дітям за найщиріші привітання до Дня медичного працівника!
  • День медработника! Спасибо огромное деткам за рисунки! – відреагували у соцмережах лікарі Балаклійської лікарні.

Переважна більшість робіт присвячена темі боротьби з пандемією Covid-19.

  • Наші лікарі та медсестри працюють у нелегких умовах реформування та боротьби з пандемією. Ми вирішили створити для них особливу атмосферу радості і сказати їм «дякуємо» – акцентував ініціатор акції Анатолій Русецький.

Триває підбиття підсумків конкурсу. Попереду – процедура нагородження.

 

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

18/06/2021