Команда «Даруй Добро» здала кров в обласному центрі крові

Мета проєкту: поповнення банку крові на потреби лікувальних закладів Харківської області.

Статус: реалізований

Опис проєкту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» взяла участь у благодійній акції Харківського обласного Центру служби крові «Здай кров – збережи життя».

Акція пройшла за ініціативи Анатолія Русецького, який особисто здав кров на гострі потреби лікувальних установ Харківської області напередодні.

Проблема наповнюваності та підтримки стратегічного запасу банку крові була актуальною в усі часи. Вона не втрачає актуальності й у наші дні.

Кров і досі вважають дефіцитною субстанцією, яку може дати лише людина людині.

За даними представника Центру, кров, яку передано до банку крові, буде передано на потреби лікувальних закладів. Її, зокрема, використовують у гострих критичних обставинах, коли людині необхідно рятувати життя. Високим попитом компоненти крові користуються в пологових будинках, перинатальних центрах, онкоцентрах та в клініках, де в наші дні проходять лікування та реабілітацію учасники бойових дій в АТО.  

  • Це особливий день у нашому житі, – зазначають учасники акції. – Це той випадок, коли твій внесок очевидний і ти можеш пишатися тим, що приніс користь суспільству, допоміг вижити немоляті, наприклад, або чиїйсь рідній людині. Це те, що рятує життя, а тому викликає справжні, непідробні емоції.

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

 

 

 


 

 

 

05/06/2020