Фонд «Даруй Добро» опікується дитячими садками

Мета проекту: Оновлення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів; створення сприятливих умов для здоров’я та розвитку дошкільнят; покращання побуту дошкільних навчальних закладів та формування гідних умов життєдіяльності дітей.

Опис проекту: Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» продовжує системну роботу щодо оновлення та зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів з метою створення гідних умов для здоров’я та життєдіяльності дітей.

З позицій керівництва фонду, дитячі садки – це стартовий майданчик в освіті, певний фундамент, в який закладено весь необхідний потенціал для подальшого розвитку особистості під час навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Отже, підтримка дитячих садків – один з пріоритетів діяльності фонду.

Благодійну допомогу у вигляді нового сучасного бойлера на 100 л було надано Балаклійському дошкільному навчальному закладу №7 «Сонечко».

ДНЗ №7 «Сонечко» – найбільший дитячий садок у Балаклійському районі, який відвідують близько 350 дошкільнят.

- Означена благодійна акція – свідчення системного підходу до вирішення проблем нашого закладу, – зауважила завідувачка ДНЗ Н. Федоренко та назвала підтримку закладу традиційною.

Бойлер буде експлуатуватися в одній з груп дитсадка, яку відвідують, у тому числі, й діти з числа соціального контингенту та діти переселенців із зони конфлікту.

У цілому, протягом 2016 року благодійну допомогу від фонду у вигляді побутової техніки отримала низка дитячих садків у Балаклійському районі, зокрема, в селищі Андріївці, в селах Петрівське, Пришиб та Мілова.        

 

15/02/2017