До уваги учасників конкурсу «Моя Мрія-2021»!

До уваги учасників конкурсу «Моя Мрія-2021»!

Організатори конкурсу «Моя Мрія-2021» повідомляють про звершення прийому конкурсних робіт, який тривав до 18 серпня включно. На розгляд журі надійшло 24 роботи у двох номінаціях – есе та короткометражне відео. Учасниками конкурсу стали старшокласники з різних шкіл Харківської області та міста Харків.
Про підбиття підсумків конкурсу буде повідомлено на офіційному сайті благодійного «Даруй Добро» www.dari-dobro.org Про дату, час, місце та формат нагородження переможців повідомлять особисто у телефонному режимі. Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та пам'ятними подарунками. Головний приз – Аррle iPad Air.
Конкурс «Моя Мрія-2021» був присвячений темі «Україна через 30 років».

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»,  заснована у листопаді 2011 року, займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту та всебічну підтримку соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдаровану молодь, інвалідів, сиріт, багатодітних родин. За сприяння фонду реалізовано понад 300 благодійних проектів. «Даруй Добро» брав активну участь у відбудові житлового фонду м. Балаклія після вибухів на військовій базі 23 березня 2017 року та працював на недопущення гуманітарної катастрофи.

БО «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» – має високу репутацію в Харківській області, веде прозору фінансову політику та всі кошти використовує винятково за цільовим призначенням – на потреби шкіл, дитячих садків, лікарень, соціально незахищених верств населення. Про свою діяльність фонд звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. 

19/08/2021