«Даруй Добро» - за рівні можливості

В Андріївці розпочали роботу нові сучасні спортивні майданчики

Мета проекту: Благодійна організація Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» активно підтримує розвиток спорту в сільській місцевості з метою створення рівних можливостей для фізичного розвитку дітей та молоді в Харківській області.

Статус: реалізовані

Опис проекту: Напередодні в селищі Андріївка Балаклійського району Харківської області відкрито два сучасних спортивних майданчики: багатофункціональне поле для гри в футбол, баскетбол, теніс та майданчик для гри в пляжний волейбол. Нові майданчики розпочали свою роботу зі змагань обласного значення. Вперше в історії Балаклійського району на багатофункціональному спортивному майданчику відбувся футбольний турнір серед дівчаток. Паралельно на майданчику для пляжного волейболу зіграли професіонали та любителі.

Значну роль в облаштуванні спортивних потужностей в селищі Андріївка зіграла Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» при координації депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького. Так, за сприяння благодійного фонду на майданчиках з’явилися нові стадіонні сидіння (на 52 місця) для вболівальників. Зокрема, на майданчик для пляжного волейболу було завезено 416 тонн кварцового піску, що є стандартом для цього виду спорту. Крім цього, БФ «Даруй Добро» активно працює у напрямку залучення позабюджетних інвестицій у благоустрій центрального парку селища, де з’явилися нові спортивні майданчики.

З появою нових спортивних потужностей  селище міського типу Андріївка стає базою для проведення змагань районного та обласного рівня.

27/09/2017